ТОВАРІВ НА СТОРІНЦІ: 12 24

Точилки для олівців

Точилка для карандашей от компании DayDreamer (дейдример)


Кожного дня ми стикаємося з тим, що нам необхідно записувати та замальовувати свої ідеї, помітки, задачі та цілі. В цій справі нам на поміч приходять наші канцелярські "помічники" – ручка та її старший "брат" олівець! Вони по справжньому пліч-о-пліч доповнюють один одного - в тих ситуаціях де не справляється ручка, приходить на поміч олівець і навпаки.
Але на відміну від ручки, олівець може затупитися від постійного користування, тому він потребує періодичної заточки. І в цій ситуації нам допоможе дизайнерська точилка для олівців від студії DayDreamer! За її допомогою ви легко та радісно заточите ваш олівець і він буде знову готовий до вирішення "малюючих" завдань.  
 


В нашому магазині подарунків DayDreamer, самий великий та ексклюзивний асортимент: дизайнерські, креативні, ексклюзивні , незвичайні точилки для олівців!
 

Точилки розроблені та вироблені в Києві (Україна).
Дивіться,обирайте та купуйте!
 
Фішки точилки:

  1. Креативний дизайн та форма
  2. Відсік для стружки
  3. ЕКО матеріал конструкції – пресована деревина (MDF)
  4. Металева точилка
  5. Практична та надихаюча!

 

Читати далі...

Оригінальні та незвичайні канцелярські (товари) подарунки

 

Ви шукаєте щось цікаве та креативне для офісу та дому? Хочете подарувати незвичайний та оригінальний подарунок, але в одночас корисний та практичний?

Тоді ви перебуваєте там,  де повинні бути – студія предметного дизайну та магазин подарунків Daydreamer! Студія DayDreamer розробила широку лінійку найкращих та ексклюзивних канцелярских точилок для олівців! Це не тільки точилка для заточування олівців, це також елемент декору, який прикрашає ваш робочий простір! При цьому наші точилки будуть гарним подарунком!
 

Купити точилку для олівців в Києві та УкраїніВам необхідно заточити олівець? І ви шукаєте відповідну точилку для цього? Тоді ви на вірному шляху. В нашому магазині DayDreamer самий великий асортимент: уникальні, стильні, нестандартні, практичні, корисні, канцелярські точилки самих різних форм та дизайну! Обирайте, купуйте та користуйтесь з насолодою! Красиво, практично та надихаюче!
 

Ділові корпоративні подарунки гуртом (оптом) в Києві та УкраїніВам поставили завдання знайти оригінальні та ділові корпоративні подарунки або бізнес сувеніри (на новий рік, на 8 березня, на день народження компанії, симпозіум, на зустріч дилерів, на виставку)?

Можете зітхнути з полегшенням, адже відтепер все саме цікаве та креативне ви знайдете у нас – в магазині  корисних та практичних предметів, що надихають DayDreamer!

Також надаємо персоналізоване брендування логотипом вашої компанії на нашій продукції! Знаходьте те що вам подобається та контактуйте з нами, а все інше зробимо Ми! Ми гарантуємо, що Ви будете задоволені результатом. Ми працюємо для Вас! Нашого улюбленого клієнта!
 

  • 1
  • 2