Постери

Мотивуючі постери від стідії предметного дизайну DayDreamer (дейдрімер)

Трохи заглянемо в історію, постер – це по суті афіша або плакат деякого цікавого заходу, в інших випадках це об’ява. Наразі постер – це предмет декору та інтер’єру вашої гостинної, кухні, коридору, офісу або будь-якого іншого приміщення.
 

Наші дизайнери приділяють особливу увагу естетичній та інформаційній складовій постерів. Друк проводиться якісними чорнилами довгого терміну зберігання на спеціальному твердому папері. Раніше постери друкувались на тонкому папері та кріпились на стіну за допомогою скотчу.  


Дизайнерські постери на стіну, які виробляємо ми – студія DayDreamer – поміщений в якісну пластикову раму з захисним склом! А ще ми виробляємо постери українською, нашою солов'їною! Вішається постер на стіну легко та швидко, а в рамці виглядає набагато ефектніше. Такий формат постера також гарно підходить на подарунок.
 


Основні задачі, які вирішує постер:
 

  • Прикрасить інтер’єр вашого приміщення
  • Мотивуючі/мотиваційні постери (плакати) в офіс допоможуть вам в досягненні цілей
  • Доповнить стиль вашого інтер’єру
  • Заповнить «порожнечу» ваших стін
  • А також - це оригінальний подарунок собі, друзям, шефу або колезі!


В нашому фірмовому магазині постерів від студії DayDreamer самий накрайщий та ексклюзивний асортимент постерів: оригінальні, стильні та креативні постери на стіну для інтер’єру вашого офісу або дому!
 

Постери розроблені та вироблені у Києві (Україна).
Дивіться, обирайте та купуйте!
 

 

 

Читати далі...

Мотивуючі/мотиваційні постери на стіну в магазині постерів від студії DayDreamer

 

Шукаєте «магічний стусан», який допоможе вам у досягненні вашої мети? Можливо ви хочете мотивувати вашу команду в офісі? Тоді ви знаходитесь саме в тому місці, постери від студії DayDreamer допоможуть вам цьому. Постер це щоденна афірмація – вона ж повторення – яка створить вам необхідний та гарний робочий настрій, нагадає вам і вашій команді, що ніколи не варто здаватися і багато іншого. Самий цікавий асортимент від мотиваційних фраз до правил в офісі. Досягайте своїх цілей разом з постерами від студії предметного дизайну DayDreamer.

 

Де купити оригінальний та креативний постер на подарунок?


Постер це цікавий та практичний подарунок для друзів, колег, шефу та інших важливих для вас людей. Купити постери ви можете в нашому магазині DayDreamer. В нас ви знайдете самі найкращі та прикольні постери на різні теми. Даруйт, надихайте та радійте!
 

ЗберегтиЗберегти
Сохранить
Зберегти
ЗберегтиЗберегти
Зберегти