Умови угоди

Умови угоди

   Умовні позначення:

   Інтернет-магазин – сайт, який має адресу в мережі Інтернет.

   Товар – продукція, представлена до продажу в інтернет-магазині.

   Клієнт – розмістивши Замовлення фізична або юридична особа.

   Замовлення – прийнятий певним чином запит Клієнта на покупку Товару

                                   Транспортная компанія – третя особа, яка надає послуги по доставці Товару Клієнтам.
 

1. Загальні положення

1.1. Данні домовленності заключаються між Покупцем та Інтернет-магазином «daydreamer.com.ua» в особі менеджеру сайту в момент оформлення замовлення.

1.2. При оформлені замовлення Покупець погоджується з умовами, описаними в данній Угоді. Акцептом данного договору з боку покупця являється розміщення замовлення на сайті Інтернет-магазину «daydreamer.com.ua».

1.3. Зробити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична або юридична особа, яка може прийняти та оплати товар.

1.4. Продавець залишає за собою право вносити зміни в цю Угоду, в зв'язку з чим, Клієнт забов'язується регулярно відслідковувати зміни в Угоді.

2. Оформлення Замовлення

2.1. Для оформлення Замовлення необхідно вказати контактні дані Клієнта в Інтернет-магазині.

2.2. Продавець не несе відповідальність за достовірність контактної  інформації, надану Клієнтом при оформленні замовлення.

2.3. Замовлення Клієнта може бути оформленим в Інтернет-магазині.

2.4. Після оформлення Замовлення, Клієнту надається інформація про приблизну дату доставки (передачі) йому Товара. Вказана дата залежить від наявності Товара на складі Продавця. Також залежить від часу необхідного на виробництво та наявніть матеріалів для виробництва Товару на виробничій базі Продавця.

2.5. Якщо Клієнтом оформлене Замовлення на Товар в кількості більше ніж є в наявності на складі Продавця, Продавець інформує про це Клієнта за допомогою електронної пошти або по телефону, вказаним Клієнтом при реєстрації, коли саме буде вироблена необхідна кількість Товару. Клієнт має право погодитись прийняти Товар в тій кількості, яка є на складі Продавця, або анулювати дану позицію Товару с замовлення. У випадку неотримання відповіді від Клієнта на протязі 3 (трьох) днів після оповіщення, Продавець залишає за собою право анулювати данну позицію Товару с Замовлення Покупця.

2.6. Товар наданий в каталозі через фото-приклади та текстові описи, які є власністю Інтернет-магазину «daydreamer.com.ua».

2.7. Представленні фото-приклади містять одну або більше Товарів певного найменування та текстову інформацію: опис, характеристики, розміри, вартість за одну одиницю продукції, та необхідну інформацію для споживача.

2.8. Не пізніше 1 (однієї) доби, після передоплати, у випадку анулюванні передоплаченого Замовлення, сума передоплати повністю повертається Продавцем Клієнту погодженим сторонами способом, пізніше 1 (одніє) доби - Клієнт забов'язан викупити гуртове замовлення.

3. Доставка

3.1. Доставка здійснюється транспортною компанією за рахунок Клієнта або Продавця, в залежності від умов та домовленностей.

3.2. Кінцеві сроки отримання Замовлення залежать від адреси та регіона доставки, також від роботи конкретної транспортної компанії.

3.3. Відправка Замовлення по Україні проводиться в період 1-3 робочі дні. Субота, неділя та офіційні державні свята не входять в число робочих днів.

4. Оплата Товару

4.1. Вартість Товару вказується в Інтернет-магазині за одну одиницю

4.2. Вартість Товару в Інтернет-магазині може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому вартість на вже замовлений Клієнтом Товар не підлягає зміни.

4.3. Продавець має право надавати Клієнту знижку на Товар та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок та умови їх начислення вказані в Интернет-магазині, могуть бути зміненими Продавцем в односторонньому порядку.

 4.4. Оплата Товару Клієнтом провадиться готівковою формою кур'єру при фактичному отриманні Замовлення.
 4.5. Оплата Замовлення безготівковим переказом або в безготівковій формі повинна бути проваджена Покупцем на основі 100% авансового переказу коштів на вказанні реквізити Продавця Інтернет-магазину
«daydreamer.com.ua» на протязі 3 (трьох) робочих днів з дня підтвердження Замовлення.

4.6.  Якщо кошти не надійшли, Інтернет-магазин «daydreamer.com.ua», в особі менеджера з продажу, залишає за собою право анулювати Замовлення.

5. Повернення Товару

5.1. Якщо повернення та обмін Товару має місце, то провадиться за рахунок Клієнта. Всі витрати на відправу оплачує Клієнт.
5.2. Повернення Товару можливе на протязі 14 днів з дня покупки Товару.
5.3. Товар та/або партію Товару, який виконаний під замовлення, обміну та поверненню не підлягає згідно Закона України "О захисті прав споживачів" №3161-IV от 01.12.2005 р.
 


6. Конфеденційність і захист персональної інформації

6.1. При реєстрації в Інтернет-магазині Клієнт надає слідуючу інорфмацію:

• фамілію та імя Клієнта

• адресу доставки Товару

• електронну адресу пошти та контактний телефон

6.2. Продавець використовує інформацію наданою Клієнтом, в слідуючих випадках: 

• для виконання своїз забов'язань перед Клієнтом;

• для аналізу роботи Інтернет-магазину;

• для направлення Клієнту рекламно-інформаційних повідомлень

6.3. Продавець забов'язується не розголошувати отриману інформацію від Клієнта. Не рахується порушенням предоставлення інформації Продавцем агентам та третім особам, які діють згідно договору з Продавцем, для виконання своїх забов'язань перед Клієнтом та тільки в обсязі необхідним для виконання ними своїх забов'язань.

6.4. Не рахується також порушенням забов'язань розголошення інформації відповідно до обггрунтованих і застосовними вимогами законодавства України.

6.5. Продавець має право використовувати технолоігю “cookies”. “Cookies”  не містить конфіденційну інформацію та не передається третім особам.

6.6. Продавець отримує інформацію о ip-адресі відвідувача Інтернет-магазину. Данна інформація не використвуються для встановлення особи відвідувача.

7. Інші умови

7.1. У випадку виникнення спорів та претензіц зі сторони Клієнта він повинен звернутись до Продавця, використовуючи контактну інформацію, розміщенну в Інтернет-магазині. Всі суперечки сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, при недосягненні угоди, суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

7.2. Визнання судом недійсності будь-якого положення цих Умов не тягне за собой недійсність інших положень.

7.3. Вся текстова інформація та графічні зображення, які знаходяться в Интернет-магазині є власністю Інтернет-магазину «daydreamer.com.ua».

7.4. Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як воно опубліковане на Сайті Інтернет-магазину«daydreamer.com.ua».

7.5. Дана Угода є офіційним документом договором між Продавцем та Клієнтом. Погоджуючись, ви погоджуєтесь зі усіма пунктами наведенними вище.

 

В магазин Про компанію Новини Блог Співпраця та гурт Корпоративні подарунки Доставка та оплата Відгуки Контакти