Підставки для візиток

Підставки для візиток в магазині DayDreamer (дейдрімер)


Одним із важливих комунікаційних інструментів в діловому житті кожного  є – візитна картка. За допомогою неї ми обмінюємося контактами з навколишнім діловим світом, які в майбутньому нам будуть допомагати.

Візитки є, тепер виникає логічне питання - куди покласти їх на робочому столі, щоб це було естетично красиво, гармонічно та практично? Щоб в будь-який момент клієнт міг узяти вашу візитку. 


Рішення перед вами – креативні, незвичайні, ексклюзивні та практичні підставки для візиток від студії предметного дизайну DayDreamer. В нас самий цікавий та унікальний асортиент!
 


Всі підставки для візиток розроблені та вироблені в Києві (Україна).
Дивіться, обирайте та купуйте!

 


Фішки підставки для візиток:
  1. Оригінальний дизайн та форма
  2. Великий відсік для візиток (50шт)
  3. Збирається, як конструктор
  4. ЕКО матеріал конструкції – пресована деревина (MDF)
  5. Практична та надихаюча!

 

Читати далі...

Оригінальна підставка для візиток підкреслить ваші креативні візитки

 

Замовили візитки? Замовте і підставку для візиток! В нашому магазині практичних та корисних предметів DayDreamer ви зможете вибрати оригінальні підставки для візиток на будь-який ваш смак! Нехай ваші ексклюзивні візитки будуть представлені також в унікальних підставках для візиток.

 

Що подарувати колезі (співробітнику) на день народження?


Питання не просте… Подарунок повинен бути цікавим, корисним та одночасно естетично гарним. Раді запропонувати вам гарне поєднання всіх трьох складових – підставка для візитокоригінальний та креативний подарунок! Це практично, корисно и незвичайно! А також буде постійно нагадувати про дарувальника.
 

Креативні бізнес сувеніри та корпоративні подарунки можно купити в магазині DayDreamer (Дейдрімер)


Хочете подарувати незвичайні подарунки вашим колегам (співробітникам) або партнерам вашої компанії? Ми завжди раді допомогти з вибором унікального бізнес сувеніра та практичного корпоративного подарунка. Гарним поєднанням ділового стилю і в той же час креативного подарунка є підставка для візиток від студії предметного дизайну DayDreamer. Наш ексклюзивний асортимент підставок дає вам найкращу можливість вибору и купівлі тієї моделі, яка вам сподобалась. Також є можливість брендування - розміщення логотипу вашої компанії на нашій продукції.