Серветниці

Серветниці для кухні від студії предметного дизайну DayDreamer (Дейдрімер)


Найбільш відвідуване місце в наших квартирах і будинках це – кухня. Кухня – це місце де ми приємно їмо та проводимо час зі своєю сім'єю, радісно зустрічаємо рідних та близьких нам друзів, подорожуємо в кулінарному мистецтві приготування їжі. Все це чудові та захоплюючі події, як то кажуть, життя «кипить» в прямому та переносному сенсі.
 

Кожна трапеза та зустріч  передбачає наявність важливого та корисного предмета, без якого просто не обійтись на кухні - це підставка (бокс) для серветок, вона ж серветниця! Відмінне поєднання практичного помічника для зберігання, користування паперових серветок та оригінального дизайнерського рішення для інтер'єру вашої кухні.  


В нашому магазині корисних та практичних предметів DayDreamer, самий найкращий та ексклюзивний асортимент: оригінальні, креативні, незвичайні, унікальні та стильні серветниці для вашої улюбленої кухні!
 

Серветниці розроблені та вироблені у Києві (Україна).
Знайомтесь, обирайте та купуйте!
 
 

Фішки серветниці:

  1. Креативний дизайн та форма
  2. Захисна плівка від бруду, води та сонця
  3. Збирається як конструктор
  4. ЕКО матеріал конструкції – пресована деревина (MDF)
  5. Багаторазова заміна серветок
  6. Практична та надихаюча!

 

Читати далі...

Оригінальна серветниця для кухні купити в магазині практичних предметів - DayDreamer

 

Серветка це найкраща та корисна помічниця на будь-якій кухні. А вірна подруга серветки - серветниця! Але самі по собі паперові серветки не тримають форму і тому не дуже зручні в зберіганні та користуванні. Тому ідеальним рішенням буде оригінальна серветниця, дизайн якої доповнить інтер'єр вашої кухні, а конструкція виконає функцію впорядкування та полегшення користування серветками.

 

Де купити коробку (бокс) для серветок?


Ви шукаєте місце де можна обрати та купити самі найкращі ексклюзивні, дизайнерські  та в той же час практичні та функціональні підставки для серветок? Ви потрапили за вірною адресою - наш магазин Дейдрімер (DayDreamer) надає широкий асортимент гарних та  практичних підставок для серветок! Наші підставки для серветок виконані з найкращого ЕКО матеріалу (MDF), мають захист від вологи, бруду та сонця, а також можливість багаторазової заміни серветок. Знайомтесь, обирайте та купуйте!
 


Зберегти