Кухонні органайзери для спецій та формочок

Кухонные органайзеры для специй  и формочек от производителя DayDreamer (дейдример)


Процес приготування їжі дуже захоплюючий та цікавий. Велика кількість різноманітних рецептів страв, які готуються господинями щодня, легко зачаровує. Приготування страв це мистецтво, в якому вірними та важливими помічниками є спеції. Без них страви були б мало смачними та пісними. Тому в кожному будинку є свій кухонний набір спецій для приготування сімейних кулінарних шедеврів.
 

Але по причині великого різномаїття спецій, особливо спецій в пакетиках, виникає потреба в органайзері для кухні, а саме органайзері для спецій.  


Рішенням цього стала розробка студії предметного дизайну DayDreamer – кухонний органайзер (набір) для пакетиків спецій! Практичне рішення данного органайзеру для спецій дозволить зберігати всі ваші пакетики зі спеціями в одному місці і зручно користуватися ними, а його унікальний дизайн прикрасить вашу кухню.
 


Подобається випікати печиво та кексики? Супер! Відтепер ви будете зберігати всі ваші формочки для печива і кексів в ексклюзивному кухонному органайзері.
 


Обирайте оригінальні, креативні та стильні кухонні органайзери для пакетиків спецій та формочок в нашому офіційному магазині від виробника DayDreamer!
 

Кухонні органайзери для спецій та формочок розроблені та вироблені в Києві (Україна).

 

Переваги кухонних органайзерів для спецій і формочок від виробника Дейдрімер

Фішки кухонного органайзера:

  1. Креативний дизайн та форма
  2. Для пакетиков спецій та формочок
  3. Захисна плівка від бруду, води та сонця
  4. Збирається як конструктор
  5. ЕКО матеріал конструкції – пресована деревина (MDF)
ЗберегтиЗберегти