ГОЛОВНА / Новини / Магазин оригінальних подарунків DayDreamer на Різдвяному Арсеналі 2016

Магазин оригінальних подарунків DayDreamer на Різдвяному Арсеналі 2016

19
Гру’16
14-18 грудня магазин оригінальних подарунків DayDreamer взяв участь в традиційному ярмарку «Різдвяний Арсенал 2016», який щорічно проходить в історичному місці Мистецький Арсенал по вул. Лаврська 12.
На 5 днів колишній монастир і збройовий завод перетворюється в різдвяне містечко, наповнене подарунками від українських виробників і ремісничих майстерень. Купольна стеля прикрашена величезними сніжинками, весь день грають українські різдвяні пісні і показують атмосферні спектаклі для дітей.Магазин оригінальних подарунків DayDreamer на Різдвяному Арсеналі представив новинки: органайзери для ручок, диспенсери для чайних пакетиків у вигляді вуличного кафе і ретро автомату газованої води, а також першого в світі кухонний органайзер для пакетиків спецій і формочок печива у вигляді стильної ретро плити. Наші покупці запаслися подарунками, якими їх близькі будуть користуватися цілий рік в офісі і на кухні. А фігурні різдвяні листівки Confetti Cards допомагають їм передати особливі побажання.

Були раді взяти участь в такому святковому заході, познайомитися з новими клієнтами і зустріти вже наших постійних клієнтів.

Скоро новинки будуть доступні у нас на сайті, а поки замовити їх можна за телефонами (098) -994-92-44, (063) -693-63-02
Зберегти
 
 

Підписуйтесь на новини магазину: