ТОВАРІВ НА СТОРІНЦІ: 12 24

Листівки Confetti Cards

Confetti Cards студия открыток
 

Сonfetti Cards - це креативні фігурні вітальні листівки (відкритки) у формі різних звірів та предметів з повсякденного життя, виконанні з дизайнерського картону з ручною аплікацією і промалюванням. Це можливість порадувати особливу людину незвичайним подарунком у вигляді листівки, підібраною спеціально під його смаки та інтереси. 

Самі головні їх переваги: фігурна форма, котра дозволяє поставити листівку на стіл або полицю, тим самим вона буде довгий час нагадувати про дарувальника, важливу подію та приємний момент. 

Листівка, гарний привід проявити турботу!

Обирайте листівки з урахуванням інтересів та особливостей одержувача.

Про листівки докладніше...

Вітальні листівки

В нашому житті є багато різних свят, з якими ми вітаємо наших близьких і рідних нам людей: з новим роком, з днем народження, з 8 березня, з ювілеєм, з днем закоханих, з днем ангела, з новосіллям, з річницею та багатьма іншими. І цей список не остаточний. У кожного із нас є особисті свята і досягнення в житті: народження дитини, спортивні досягнення та багато іншого.


Всі ми любимо отримувати подарунок, але як же чудово і приємно дарувати подарунки! Під час роздумів що подарувати хлопцю, дівчині або іншій коханій людині, ви завджи можете підібрати персональну листівку, яка буде відповідати його або її інтересам і захопленням.


Вітальна листівка є гарний привід для прояву турботи та підкреслення важливості коханої людини. Саме такий асортимент листівок пропонує київська компанія Confetti Cards. «Особливі листівки для особливих людей»

 

Купити листівки в Києві та Україні

 

Ви, напевно, часто ставили питання: де купити оригінальну та дизайнерську листівку? Відповідаємо – в інтернет магазині надихаючих предметів Daydreamer. В нашому каталозі ви знайдете весь асортимент листівок Confetti Cards для любого приводу. Також листівки комплектуються авторськими конвертами, які вироблені в стилі орігамі. Всередині листівки є місце, де ви зможете написати ваше побажання, перед тим як подарувати. Тому сміливо вибирайте та замовляйте у нас! Даруйте радість!

  • 1
  • 2