ТОВАРІВ НА СТОРІНЦІ: 12 24

Органайзери для ручок

Органайзер подставка для ручек и карандашей компании DayDreamer


Одним з важливих елементів гарної та ефективної роботи є порядок на вашому робочому столі та просторі. Адже саме порядок дає чітке розуміння, що і де лежить, для чого призначений той чи інший предмет. Впорядкованність дає нам відчуття впевненості і комфорту.

Найголовніший інструмент без якого не може проходити робочий процес - це ручка і олівець. За допомогою ручки та олівця ми робимо важливі помітки та записи в свій блокнот, зошит або тижневик. Плануємо, ставимо цілі та рухаємося до їх досягнення. Але іноді ручок та олівців буває забагато на нашому робочому столі і є необхідність їх впорядкувати, щоб вони завджи були на виду.

Важливу задачу по впорядкуванню і зберіганню ваших ручок та олівців вирішує - настільний органайзер (підставка) для ручок та олівців! В ньому можливо зібрати всі ваші ролерні, кулькові і пір'яні ручки, олівці необхідної щільності, також гумки, циркулі, ножиці, флешки, скріпки, стрижні, маркери та інші канцелярські товари.


Універсальна канцелярський (настільний) органайзер (підставка) для ручок та олівців ​має також додатковий відсік (відчиняющийся капот) для зберігання скріпок та інших дизайнерських та канцелярських аксесуарів.

Фішки органайзера:

  1. Креативний дизайн та форма
  2. Збирається, як конструктор
  3. ЕКО матеріал – пресована деревина (MDF)
  4. Можливість міняти внутрішні перегородки в залежності від вашої потреби
  5. Розроблено та вироблено в Києві (Україна)

 

Читати далі...

Купити підставку (органайзер) для ручок та олівців в Києві та Україні

 

Якщо у вас виникає питання: де купити підставку (органайзер) для ручок та олівців? Відповідаємо – в нашому інтернет магазині дизайнерської канцелярії Daydreamer. В нас самий широкий асортимент дизайнерських та оригінальних підставок (органайзерів) в різних формах та з різними малюнками.
 

Підставки (органайзери) компанії Daydreamer виконані у вигляді конструктора, який легко і захоплююче збирається, перед використанням за призначенням.
 

Матеріал з якого вони виробляються – дерево (MDF).

Обирайте та замовляйте у нас! Даруйте радість!


Зберегти
Зберегти
Зберегти
  • 1
  • 2