ГОЛОВНА / Новини / Студія DayDreamer стала переможцем у проекті Unlimit Ukraine від EBA

Студія DayDreamer стала переможцем у проекті Unlimit Ukraine від EBA

29
Лют’16
DayDreamer став переможцем у проекті Unlimit Ukraine від The European Business Association (Європейська Бізнес Асоціація в Україні).

Студія DayDreamer стала переможцем у проекті Unlimit Ukraine від The European Business Association (Європейська Бізнес Асоціація в Україні).

"На цьому тижні нам пощастило познайомитися з креативною студією предметного дизайну DayDreamer, командою майстрів із Запоріжжя, які виготовляють феєричні речі із дерева, та поринути у вир студентських часів разом із щоденниками Student’s Book, - пишуть на офіційному сайті проекту.

Детальніше про переможців:

DayDreamer

Леонардо да Вінчі мріяв про польоти, Нікола Тесла про вільну енергію, Генрі Форд – створити автомобіль. Саме мрійники-фантазери здатні створювати щось незвичне та модернове!

Київська студія предметного дизайну DayDreamer з її власниками-мрійниками втілюють в життя мрії та фантазії своїх шанувальників. Тому їхня канцелярська продукція створена у незвичних амплуа – як то сучасний автомобіль, на якому мріє їздити кожен, чи то хмарочос, в якому хотілось би оселитись, або фотокамера, щоб закарбувати найважливіші життєві моменти.

«Оточуйте себе гарними речами», – цим постулатом користується студія у створенні практичних, але незвичних канцелярських речей – органайзерів, підставок для візитівок, підстругачок для олівців. Всі ці предмети збираються як конструктор та виготовляються виключно з екологічних матеріалів.

Ці креативні предмети прикрашають ваш простір, створюють приємну атмосферу, надихають, допомагають мріяти і досягати поставлених цілей."

Що ми вийграли?
- Банерну медіа-підтримку нашого бренду та товарів.

Що це за програма?
- Unlimit Ukraine - це проект для підтримки малого и мікро-бизнесу, для того щоб він розвився та виріс, як мінімум, у середній. В першу чергу, це освітні програми для підприємців. Щонеділ жюрі обирає трьох переможців для надання медіа-підтримки їхнім компаніям/продуктам.

Проект дуже перспективний та необхідний для молодих українських підприємців та виробників.
В свою чергу, ми дуже вдячні EBA - The European Business Association, Ukraine за надану можливість!

Детальніше на офіційному сайті проекту Unlimit Ukraine.


 

 
 

Підписуйтесь на новини магазину: